Малиновський розриває у чемпіонаті Італії: відео другого за тиждень потужного голу від хавбека Дженоа

Переглядів 901
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
Дженоа приймає Емполі у матчі 14-го туру чемпіонату Італії. Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі господарів та вже у першому таймі відзначився голом.

У суботу, другого грудня, Дженоа на своєму полі грає поєдинок 14-го туру італійської Серії А проти Емполі.

Український півзахисник Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі господарів на цей матч та вже у першому таймі почав впливати на результат.

На 37-й хвилині хавбек шикарним ударом у лівий кут воріт суперника відкрив рахунок.

Відео голу Малиновського дивіться в нашому телеграм-каналі

Малиновський забиває вже у другому турі поспіль, перед цим відзначившись у поєдинку проти Фрозіноне (1:2).

• Зазначимо, що на лаві запасних у гостей сидить ще один український півзахисник Віктор Коваленко.
  • Малиновський виступає на правах оренди з Марселю з можливістю подальшого викупу.
  • Контракт українця з французьким клубом розрахований до 2026 року.