Малиновський вийшов на заміну і одразу віддав переможний асист: Руслан вивів Дженоа до 1/8 фіналу Кубку Італії

Переглядів 4270
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
В рамках 1/16 фіналу Кубку Італії Дженоа зустрічалася з Реджаною. Команда українського півзахисника Руслана Малиновського святкувала перемогу в овертаймі (2:1 ).

У середу, 1 листопада, Дженоа приймала команду Серії В Реджану в матчі 1/16 фіналу Кубку Італії.

Рахунок в матчі на 37-й хвилині неочікувано відкрив півзахисник гостей Мухамед Варела Джаманка.

У другому таймі рахунок зрівняв Ріджесіано Хапс, відзначившись з передачі Георге Пушкаша.

Матч перейшов у овертайм і на полі на 97-й хвилині з'явився український півзахисник Руслан Малиновський. А вже за дві хвилини українець асистував Альберту Гудмундссону, який встановив остаточний рахунок у грі.

Відео асисту Малиновського в матчі Дженоа – Реджана

На 113-й хвилині після перегляду VAR через офсайд було скасовано гол, який забив хавбек Реджани Маноло Портанова.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Альберто Санторо зафіксував перемогу команди Малиновського на «Стадіо Луїджі Ферраріс».