Малиновський втретє поспіль не потрапив до старту Дженоа: тренер «грифонів» пояснив, чому так сталося

Переглядів 1356
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
Головний тренер Дженоа Альберто Джилардіно висловився про свої кадрові рішення у матчі 27-го туру Серії А проти Інтера (1:2), в якому він не випустив на поле українського півзахисника Руслана Малиновського.

Вчора, 4 березня, в рамках 27 туру італійської Серії А міланський Інтер на своєму полі зустрічався з Дженоа і переміг із рахунком 2:1. Український хавбек гостей Руслан Малиновський провів увесь матч на лаві для запасних. Відзначимо, що гравець збірної України втретє поспіль не вийшов з перших хвилин на поле.

Наставник Дженоа заявив, що таке рішення він прийняв заради тактичного маневру. Альберто Джилардіно залишився задоволеним своїм планом на гру.

«Наша система пластична. Ми можемо змінювати підхід залежно від використовуваних гравців. З Мессіасом або Ґудмундссоном у ролі меццали крайні захисники рухають фланги та швидко відбирають м’яч. Це більш атакувальна інтерпретація системи.

Намір полягає в тому, щоб високо пресингувати, перекривати простір, зіграти сміливо і створити проблеми супернику. Думаю, це те, що я бачив у другому таймі», – цитує Джилардіно Genova24.

• Малиновський в нинішньому сезоні провів вже 25 поєдинків, забивши три голи і віддавши два асисти.
  • На даний момент «грифони» з 33-ма очками в активі посідають 12-те місце в турнірній таблиці італійської Серії А.
  • Наступний матч Дженоа зіграє на виїзді проти міланського Інтера, який наразі впевнено лідирує в чемпіонаті Італії (04.03)