Малиновський взяв участь у програшному матчі Дженоа: українець отримав жовту картку та був замінений

Переглядів 2335
Руслан Малиновський у матчі з Кальярі. Фото: Google
30-річний українець Руслан Малиновський вийшов у старті на матч проти Кальярі, але команда з Генуї поступилася. Український футболіст був замінений у другому таймі.

Сьогодні, п'ятого листопада, в рамках 11 туру італійської Серії А Кальярі на своєму полі приймав Дженоа Руслана Малиновського.

Українець вийшов на цю зустріч у старті і на 28 хвилині за фол отримав жовту картку. У першому таймі голів не було, а тому команди пішли на перерву за рахунку 0:0.

У другій половині зустрічі події на полі розгорталися веселіше - було забито три м'ячі. За Кальярі забивали Віола та Дзаппа, а у складі точно пробив Гудмундссон. У підсумку команда з Сардінії переграла генуезців із рахунком 2:1.

На 84 хвилині Малиновського було замінено на Екубана. За цей матч українець отримав від порталу WhoScored оцінку 5,9. Це один із найнижчих балів у складі генуезців.

Серія А

11-й тур.

Кальярі – Дженоа – 2:1

Голи: Віола 48, Дзаппа 69 – Гудмундссон 51

• Після цього поєдинку Кальярі піднявся на 17 місце в Серії А. Дженоа посідає 15 позицію.
  • Наступну зустріч команда Малиновського зіграє з Вероною (10.11).