Манчестер Юнайтед розгромив знекровлений Евертон: на очах Миколенка було забито можливий гол року

Переглядів 3692
Віталій Миколенко проти Маркуса Решфорда. Фото: Getty Images
Евертон на своєму полі зіграв матч 13-го туру АПЛ проти Манчестер Юнайтед. Поєдинок закінчився поразкою господарів, а Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі.

У неділю, 26 листопада, Евертон вдома провів поєдинок проти Манчестер Юнайтед в рамках 13-го туру англійської Прем'єр-ліги. Матч закінчився розгромною перемогою гостей із рахунком 3:0.

Український лівий захисник господарів Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин. На 77-й хвилині він навіть міг забити, але влучив у поперечку.

Матч розпочався з неймовірного голу вінгера МЮ Алехандро Гарначо, який у падінні через себе поцілив у дев'ятку воріт Джордана Пікфорда.

▶️Відео голу аргентинця дивіться в нашому телеграм-каналі

У другому таймі Маркус Решфорд з пенальті подвоїв перевагу команди Еріка тен Хага, а потім забив й Антоні Марсьяль, довівши рахунок до розгромного.

АПЛ. 13-й тур.

Евертон – Манчестер Юнайтед – 0:3

Голи: Гарначо (3'), Решфорд (пенальті – 56'), Марсьяль (75')

• Нагадаємо, що нещодавно з Евертона зняли 10 очок через фінансові порушення.
  • Тепер ліверпульська команда посідає 19 сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Англії, маючи всього чотири бали.
  • Манчестер Юнайтед йде шостим, набравши вже 24 очки за 13 турів.
  • В наступному матчі другого грудня Евертон на виїзді зустрінеться з Ноттінгем Форрест.
  • МЮ 29 листопада поїде до Стамбула на гру проти Галатасарая у Лізі чемпіонів.