Мареска зробив заяву, яка стосується Мудрика: головний тренер Челсі ухвалив однозначне рішення щодо вінгера

Переглядів 15271
14 голосів
Михайло Мудрик та Рахім Стерлінг. Фото: ФК Челсі
Головний тренер лондонського Челсі Енцо Мареска позитивно оцінив адаптацію до нових вимог у команді конкурента українського вінгера Михайла Мудрика – Рахіма Стерлінга.

У неділю, 4 серпня, Челсі програв Манчестер Сіті (2:4) у спарингу в рамках турне Сполученими Штатами Америки.

Вінгер національної збірної України Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі лондонців, але після перерви був замінений на Ноні Мадуеке.

Після поєдинку головний тренер Челсі Енцо Мареска висловився щодо конкурента Мудрика – Рахіма Стерлінга, що забив один з двох голів синіх у поєдинку. Інше взяття воріт вже наприкінці гри оформив саме Мадуеке.

«Позиція Рахіма для мене – вінгер, на якій він грав у перших чотирьох іграх з нами. Я не бачу його в іншому амплуа. У будь-якій грі може статися так, що нам потрібно буде використовувати його на іншій позиції. Безумовно, він один з наших важливих гравців, нарівні з іншими».

Мареска задоволений тим, як конкурент Мудрика (в особі Стерлінга) наразі проявляє себе в команді.

«На цей момент, іноді він грає зі старту, іноді виходить на заміну. Головне, що ми даємо йому хвилини, і він добре справляється», – наводить слова Марески Football.London.

• Наступний контрольний поєдинок лондонці проведуть 7 серпня проти мадридського Реалу (02:00 за Києвом).
  • 23-річний Мудрик минулого сезону провів 41 матч (2015 хвилин) за Челсі у всіх турнірах, забивши сім голів та оформивши два асисти.
  • 29-річний Стерлінг водночас взяв участь у 43 іграх (2759 хвилин) синіх в кампанії 2023/24: 10 голів та вісім результативних передач.