Матч суперників збірної України на ОІ-2024: гру відновлювали через 2 години після завершення – відома причина

Переглядів 311
Поєдинок першого туру групового турніру олімпійського турніру між Аргентиною та Марокко (1:2) було поновлено й дограно за дві години після фінального свистка.

Такого в історії світового футболу ще не було! На Олімпіаді – стовідсотково. Мова про перебіг гри між командами Аргентини та Марокко.

Отож. На 16-й компенсованій хвилині гри Крістіан Медіна забив гол за аргентинську команду і вирвав нічию для своєї збірної (2:2). Після цього на полі почалася штовханина і гравців «альбіселесте» ледь не побили фани африканської команди, які прорвалися на поле. На щастя для аргентинців, обійшлося беж жертв, але.

Через дві години після завершення гри стало відомо, що її все ще не було завершено, тобто фінальний свисток не пролунав. Рефері просто подав сигнал про паузу.

О 20:00 за Києвом команди вийшли на поле, щоб дограти три хвилини. Гол аргентинців скасували через офсайд, що чітко видно після перегляду VAR. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь марокканців.

• Футбольний турнір Олімпіади-2024 пройде у Франції з 26 липня по 11 серпня.