Мессі в серії пенальті влучив у поперечину після «паненки»: збірна Аргентини вийшла до півфіналу Копа Америка

Переглядів 7045
5 голосів
Мессі та Мартінес. Фото: Sportstar - The Hindu
Ліонель Мессі не забив з одинадцятиметрової позначки, але національна команда Аргентини все одно обіграла еквадорців та пробилася до наступного раунду Копа Америка.

У ніч з четвертого на п’яте липня в рамках чвертьфіналу Копа Америка зустрічалися збірні Аргентини та Еквадору.

Основний час зустрічі завершився внічию 1:1. На гол Лісандро Мартінеса еквадорці відповіли забитим м’ячем у виконанні Родрігеса вже в додатковий час.

В екстра-таймах голів не було, а тому доля зустрічі вирішувалася в серії пенальті. Від Аргентини першим підійшов бити одноклубник Сергія Кривцова по Інтер Маямі Ліонель Мессі та не реалізував одинадцятиметровий, влучивши в поперечину після виконання «паненки». На щастя для ексфорварда Барселони, два еквадорці потім також не забили пенальті, які парирував Еміліано Мартінес. Потім аргентинці чотири рази пробили точно та виграли післяматчеву лотерею з рахунком 4:2. Переможним одинадцятиметровим відзначився одноклубник Анатолія Трубіна по Бенфіці Ніколас Отаменді.

Копа Америка. Чвертьфінал

Аргентина – Еквадор – 1:1 (по пенальті – 4:2)

Голи: Мартінес, 35 – Родрігес, 90+1.

Нереалізований пенальті: Валенсія, 62 (Еквадор).

• У півфіналі аргентинці зустрінуться з переможцем пари Венесуела – Канада (05.07).
  • Цей півфінал відбудеться дев’ятого липня.
  • В інших чвертьфіналах зіграють Уругвай – Бразилія та Колумбія – Панама шостого липня.
  • Фінал Копа Америка буде зіграний в Маямі 14 липня.