Миколенко дізнався вердикт англійської преси: журналісти влучно підсумували гру українця з Манчестер Юнайтед

Переглядів 4013
4 голоси
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Англійська преса прокоментувала гру українського захисника Евертона Віталія Миколенка у матчі англійської Прем'єр-ліги проти Манчестер Юнайтед (0:2).

У суботу, 9 березня, Евертон програв Манчестер Юнайтед (0:2) у матчі 28-го туру чемпіонату Англії через два пропущені голи з пенальті.

Український захисник «ірисок» Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі команди та провів на полі 88 хвилин.

Сайт «Український футбол» промоніторив англійську пресу, зібравши коментарі щодо гри Миколенка.

Liverpool Echo – 6/10

«Сам пережив момент з пенальті за нібито гру рукою, але був більш нестримним, ніж Годфрі на протилежному боці.

Час від часу виходив вперед для підтримки атак, залишаючись при цьому досить надійним в обороні, намагаючись стримувати швидконогого Гарначо».

LiverpoolWorld – 5/10

«Більшість атак Юнайтед проходила через нього. У другому таймі був замінений, коли Гарначо ледь не створив гольовий момент. Пішов на лавку на 88-й хвилині».

Goodison News – 4/10

«Почав непогано, але потім збився. Прагнув просунутися вперед лівим флангом і добре комбінував з Макнілом. Найсильніша загроза «ірисок» виходила з їхнього боку, але регулярні помилки в обороні надто полегшували завдання Гарначо.

Він мало не привіз третій пенальті, але VAR вважав його удар рукою недійсним. Можна посперечатися, що він мав діяти високо на полі в спробі допомогти відбитися, але в другому таймі господарі мали багато простору в атаці по його флангу».

• Миколенко у поточному сезоні провів за свій клуб 29 поєдинків в усіх офіційних турнірах: два голи.
  • Евертон посідає 16 сходинку в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги з 25 очками.
  • В наступному турі АПЛ «іриски» 30 березня зіграють проти Борнмута Іллі Забарного. Початок матчу о 17:00 за Києвом.