Миколенко почув катастрофічний вердикт: з Евертона офіційно зняли 10 очок – яке місце тепер займає команда

Переглядів 25242
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
6 голосів
Миколенко почув катастрофічний вердикт: з Евертона офіційно зняли 10 очок – яке місце тепер займає команда
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Незалежна комісія прийняла скаргу АПЛ та покарала Евертон за фінансові порушення, знявши з них очки. Відомо, на якому тепер місці йде команда Віталія Миколенка.

Пресслужби англійської Прем'єр-ліги та Евертона офіційно оголосили про те, що з ліверпульського клубу знято 10 очок.

Таке рішення незалежна комісія прийняла через порушення правил прибутковості та стійкого розвитку АПЛ (PSR) з боку «ірисок».

На початку цього року Прем'єр-ліга подала скаргу на клуб, а в ході розслідування сам Евертон визнав, що порушив PSR у кінці сезону 2021/22, але ступінь порушення залишався спірним.

Повідомляється, шо після п'ятиденного слухання у жовтні комісія визначила, що розрахунок PSR Евертона за відповідний період призвів до збитків у розмірі 124.5 мільйона фунтів стерлінгів, як і стверджувала Прем'єр-ліга, що перевищило поріг у 105 мільйонів фунтів стерлінгів, дозволений PSR.

Зазначається, що санкція у вигляді зняття 10 очок з Евертона має негайну силу, тому тепер команда, де виступає український лівий захисник Віталій Миколенко, посідає передостанню 19 сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи всього чотири бали після 12 турів.

Як повідомляє відомий англійський інсайдер Девід Орнштейн, Евертон незабаром подасть апеляцію щодо цього рішення незалежної комісії.

  • Миколенко перейшов у Евертон у січні 2022 року та має контракт до 30 червня 2026-го.
  • В нинішньому сезоні чемпіонату Англії українець провів вісім матчів та забив два голи.
  • В наступному турі 26 листопада Евертон вдома зіграє проти Манчестер Юнайтед.