Миколенко з Евертоном зганьбилися в матчі з Лутоном: новачок АПЛ здобув першу перемогу в сезоні

Переглядів 951
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
У суботу, 30 вересня, у поєдинку 7-го туру англійської Прем'єр-ліги Евертон на своєму стадіоні приймав Лутон. Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.

В основному складі Евертона вийшов український захисник Віталій Миколенко. Напередодні поєдинку з Лутоном головний тренер «ірисок» Шон Дайч говорив, що гравець збірної України має ушкодження і ризикує пропустити матч проти дебютанта АПЛ.

Команди дуже активно провели перший тайм, забивши три м'ячі. На 24-й хвилині рахунок відкрили гості, точним ударом відзначився Лок'єр. Через сім хвилин Лутон подвоїв перевагу – м'яч забив Морріс.

Евертон зумів відзначитися наприкінці першого тайму. На 45-й хвилині Калвер-Льюїн відправив м'яч у ворота Лутона.

У другому таймі забитих м'ячів не було. Таким чином, Лутон здобув першу перемогу в АПЛ.

Миколенко провів на полі весь матч, проте не допоміг своїй команді уникнути поразки.

Чемпіонат Англіі

7-й тур

Евертон – Лутон – 1:2

Голи: Лок'єр, 24 (0:1). Морріс, 31 (0:2). Калвер-Льюїн, 45 (1:2).

• Наразі Евертон посідає 16-те місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи у своєму активі чотири очки. Лутон набрав чотири бали і перемістився на 17-й рядок.
  • Миколенко в поточному сезоні у складі «ірисок» провів чотири поєдинки.