Миколенку розбили голову, але Евертон вистояв перед Астон Віллою: криваве відео за участі українця

Переглядів 1110
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
У матчі 20-го туру Англійської Прем'єр-ліги Евертон, за який виступає український лівий захисник Віталій Миколенко, приймав Астон Віллу. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 0:0.

Лівий оборонець Евертона Віталій Миколенко з'явився у стартовому складі «ірисок» на матч із Астон Віллою у грі 20-го туру АПЛ.

На 18-й хвилині гри футболіст Астон Вілли Морено без вагань пробив з-за меж штрафного майданчика. Він відправив м'яч у сітку, завдавши влучного удару в нижній правий кут воріт. Однак цей гол арбітр скасував завдяки ВАР, адже було зафіксоване положення поза грою.

В кінцівці першого тайму Евертон мав свій небезпечний момент. Калверт-Льюїн підхопив м'яч після точного пасу в штрафний майданчик, але з його ударом впорався воротар.

Друга половина гри розпочалася неприємно для Віталія Миколенка. Українець серйозно постраждав у боротьбі із опонентом і отримав розсічення голови. На щастя лікарі Евертона швидко поставили захисника на ноги.

Переглянути брутальний момент за участю українця можна в телеграм-каналі FanDay

В середині другого тайму Евертон міг відзначитися. Данжума отримав блискучий пас і змарнував чудову нагоду забити з меж штрафного майданчика, спрямувавши м'яч повз праву стійку.

У кінцівці матчу Астон Вілла була близька, щоб вирвати перемогу. Макгінн встиг першим на добивання в штрафному майданчику та ударом низом по центру воріт переграв голкіпера. Однак, один із захисників вибив м'яч з лінії воріт.

Фінальний свисток зафіксував нульову нічию.

Англійська Прем'єр-ліга, 20-й тур

Евертон - Астон Вілла - 0:0

• Миколенко зіграв за Евертон у цьому сезоні 20 матчів, записавши до свого активу два голи.
  • Наступний матч в чемпіонаті команда українця проведе проти Фулхема (30.01).
  • У турнірній таблиці АПЛ Евертон, маючи 17 очок у своєму активі, посідає 17 позицію.