Мілевський міг перейти з Динамо до Шахтаря: згадуємо, як Суркіс відмовився від пропозиції «гірників»

Переглядів 9509
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
Мілевський міг перейти з Динамо до Шахтаря: згадуємо, як Суркіс відмовився від пропозиції «гірників»
Артем Мілевський. Фото: ФК Динамо
На піку своєї кар'єри скандальновідомий колишній форвард національної збірної України та київського Динамо Артем Мілевський міг перейти до донецького Шахтаря.

Днями опальний екснападник київського Динамо та збірної України Артем Мілевський, який наприкінці вересня опинився у лікарні, знову вийшов в люди. Мілевського з букетом квітів помітили в столичній опері.

Виглядав Артем свіженьким, мов у свої найкращі роки, але був не у формі Динамо, звісно ж, а строгому костюмі. 

Поява Мілевського на публіці та інформація блогера Віктора Вацка, мовляв Артем навіть мав бесіду з президентом Динамо Ігорем Суркісом і що, можливо Артем навіть буде працювати у столичному клубі, змусила пригадати, що свого часу форвард міг опинитися в Шахтарі.

«Ми цікавилися, навіть робили пропозицію, я пам'ятаю. Нам відмовили. Думаю, Ігор Суркіс шкодує зараз, що він відмовив.

Торгу не було: ми надіслали пропозицію, нам відмовили, все. На цьому й закінчили», – говорив генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін у 2019-му в програмі «Великий Футбол».

Натомість сам Мілевський в інтерв'ю Віктору Вацку сказав, що ніколи б не проміняв біло-синю футболку на помаранчево-чорну.

«Так, мені подобається, як вони грають. Бразильці – мені завжди подобалось, як вони проти нас грали, цей короткий пас. Мій футбол, але клуб не мій. 

Емблема інша. Я динамівець», – казав Мілевський у 2020 році.

  • Артем Мілевський за свою кар'єру грав за такі команди, як Динамо (Київ), Динамо (Брест), хорватські Хайдук та Спліт, російський Тосно, румунську Конкордію, Минай, угорську Кішварду та турецький Газіентепспор.
  • За київський гранд екснападник виступав із 2003 по 2013 роки (276 матчів, 88 голів, 54 асисти).
  • У складі національної збірної України натуралізований білорус провів 50 поєдинків: вісім голів, чотири результативні передачі.
  • Артем офіційно оголосив про завершення футбольної кар'єри у вересні 2021 року.