Монзуль провела розмову з клубами УПЛ: джерело повідомило, про що говорила голова комітету арбітрів УАФ

Переглядів 830
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Монзуль провела розмову з клубами УПЛ: джерело повідомило, про що говорила голова комітету арбітрів УАФ
Катерина Монзуль. Фото: Google
Голова комітету арбітрів Української асоціації футболу Катерина Монзуль провела зустріч з представниками клубів УПЛ за допомогою відеозв’язку, розповівши про низку важливих нововведень.

Катерина Монзуль провела сьогодні, 2 квітня, відеоконференцію з представниками клубів української Прем'єр-ліги. За інформацією журналістів телеграм-каналу ТаТоТаке, зустріч тривала близько 30 хвилин. На ній було озвучено три головні ідеї:

  • Відмова від регіонального принципу призначення суддів, тобто одеський рефері не може обслуговувати матчі Чорноморця, рівненський – Вереса і т.д. 
  • Створення бонусного фонду для преміювання суддів за якісну роботу наприкінці сезону.
  • Призначення арбітрів на матчі за принципом жеребкування. 

Також Монзуль розповіла, що для адекватного посіву судді будуть ділитися на групи за рівнем кваліфікації, а матчі – за рейтингом складності.

Нагадаємо, що рішенням Виконкому Української асоціації футболу від 20 лютого 2024 року головою Комітету арбітрів УАФ було призначено відому арбіриню Катерину Монзуль.

  • На цій посаді пані Монзуль замінила італійського фахівця Лучано Лучі.
  • Синьор Лучі очолив комітет арбітрів УАФ у 2015 році, змінивши у кріслі керівника Комітету арбітрів УАФ культового суддю з Італії П'єрлуїджі Колліну.
X