Моурінью був розлючений на УАФ: відомо, що шокувало легендарного тренера та до чого тут Судаков

Переглядів 267
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Моурінью був розлючений на УАФ: відомо, що шокувало легендарного тренера та до чого тут Судаков
Жозе Моурінью. Фото: Бенфіка
Головний наставник португальської Бенфіки Жозе Моурінью був незадоволений діями Української асоціації футболу щодо термінів обстеження, яке мав пройти Георгій Судаков після своєї травми.

Головний тренер Бенфіки Жозе Моурінью висловив невдоволення діями збірної України. Півзахисник лісабонського клубу Георгій Судаков отримав травму у поєдинку проти Ісландії. 

Майже одразу після інциденту наставник зателефонував гравцю, щоб дізнатися про його стан. На запитання Моурінью про дату обстеження Судаков відповів, що воно пройде через два дні.

Така відповідь вкрай здивувала португальського фахівця. Він зажадав від керівництва Бенфіки негайно повернути футболіста до Лісабона, де обстеження було проведено вже після прибуття.

В Українській асоціації футболу пояснили, що в момент травмування медичні заклади в Ісландії не працювали, оскільки це був вечір п'ятниці. Планувалося, що обстеження гравець проходитиме в Азербайджані, повідомив журналіст Ігор Бурбас.

  • Бенфіка наразі займає третє місце чемпіонату Португалії, маючи 21 очко.
  • Наступний матч команда Моурінью проведе 29 жовтня в рамках Кубка ліги проти Тондели. Початок зустрічі о 22:45 за Києвом.
  • 23-річний Судаков зіграв у десяти поєдинках за португальський клуб, забив два голи та віддав дві результативні передачі.