Моурінью ухвалив жорстке рішення щодо Трубіна: наступний матч українця в Лізі чемпіонів може стати вирішальним

Переглядів 115
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Моурінью ухвалив жорстке рішення щодо Трубіна: наступний матч українця в Лізі чемпіонів може стати вирішальним
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Головний тренер португальської Бенфіки Жозе Моурінью не пробачить помилку голкіперу Анатолію Трубіну у наступному поєдинку проти Наполі в рамках Ліги чемпіонів.

Український голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін знову зіштовхнувся із критикою за підсумками дербі проти Спортінгу. Головний тренер «орлів» Жозе Моурінью публічно висловив невдоволення його діями у моменті з першим пропущеним м'ячем. 

За інформацією португальського видання A Bola, попереду поєдинок Ліги чемпіонів із Наполі, де тренер, ймовірно, не пробачить повторення помилок. У разі чергової невдачі місце у стартовому складі може отримати Самуель Соареш.

  • 24-річний Трубін у нинішньому сезоні провів 21 матч за Бенфіку в усіх турнірах, пропустивши 15 голів і оформивши 11 кліншитів.
  • Наразі команда українця займає третє місце в чемпіонаті Португалії, відстаючи від лідируючого Порту, що має гру в запасі, на п'ять очок.
  • Наступний матч Бенфіка проведе 10 грудня, коли прийматиме Наполі в рамках Ліги чемпіонів. Початок зустрічі о 22:00 за Києвом.
Реклама
1000000 грн
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри