Моурінью з Фенербахче зіграв матч проти українця: другий найдорожчий футболіст в історії Шахтаря віддав асист

Переглядів 261
Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Фред у матчі з Антальяспором. Фото: ФК Фенербахче
Турецький Антальяспор, за який виступає український півзахисник Олександр Петрусенко, поступився Фенербахче Жозе Моуріньо (0:2) у сьомому турі місцевої Суперліги.

Антальяспор, клуб українського хавбека Олександра Петрусенка, поступився іменитому Фенербахче Жозе Моуріньо (0:2) в сьомому турі турецької Суперліги.

Рахунок був відкритий на 63-й хвилині, коли ціль з передачі колишнього гравця донецького Шахтаря Фреда вразив серб Душан Тадіч. На 81-й хвилині був забитий другий м'яч, у власні ворота відзначився Талісон Кельвен.

Петрусенко вийшов на поле в стартовому складі, провів 82 хвилини матчу, після чого був замінений. Портал Whoscored оцінив гру хавбека на 7,3 бали.

Туреччина. Суперліга, сьомий тур

Антальяспор – Фенербахче – 0:2 (0:0)

Голи: Тадич, 63, Кельвен, 81 (а/г).

• Українець перейшов в турецький клуб у вересні 2024 року і встиг провести два матчі.
  • Фред з 2013 по 2018 рр. виступав за Шахтар (155 матчів, 15 голів, 15 асистів). Влітку 2018-го він перейшов у Манчестер Юнайтед за 59 мільйонів євро (це другий найбільший продаж в історії «гірників»).
  • Після семи зіграних турів Антальяспор займає 13-е місце з вісьмома очками. Наступний матч команда зіграє на виїзді проти Різеспора, гра відбудеться 4 жовтня о 20:00 за київським часом.