Мудрик і Нкунку: в Англії дуже просто пояснили, чому українець гірший і програє конкуренцію французу у Челсі

Переглядів 3821
Михайло Мудрик та Крістофер Нкунку. Фото: Getty Images
Крістофер Нкунку замінив Михайла Мудрика у нещодавньому матчі Челсі проти Брайтона (2:1). В англійській пресі зазначили, що французький футболіст дає команді більше за українця.

У середу, 15 травня, Челсі на виїзді обіграв Брайтон із рахунком 2:1 у відкладеному матчі 34-го туру чемпіонату Англії.

Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі лондонців, однак вже у першому таймі отримав пошкодження голови, після чого замість нього на поле з'явився Крістофер Нкунку, який і забив переможний гол.

В англійському виданні Chelsea News зазначили, що своєю грою француз підняв у клубі питання щодо місць в атакувальній четвірці.

Повідомляється, що місця Коула Палмера та Ніколаса Джексона у стартовому складі виглядають залізними, також гарно себе показав Ноні Мадуеке, і таким чином Нкунку став конкурентом Мудрика.

«Нкунку використав свій час набагато ефективніше, ніж Мудрик. Він замінив українця на 41-й хвилині – Мудрик зробив лише 13 дотиків за цей час, тоді як Нкунку – 43 за 49 хвилин.

Протягом більшої частини цього сезону Нкунку був елементом, якого не вистачало команді, щоб функціонувати. Тепер все змінилося, і він більше схожий на вишеньку на торті, завершальний шматочок у мозаїці», – розповідають у виданні.

• В нинішньому сезоні Мудрик провів 41 матч в усіх турнірах, забив сім голів та віддав дві результативні передачі.
  • Контракт українського вінгера розрахований до 30 червня 2031 року.
  • Нкунку, в свою чергу, через травми зіграв у 13 поєдинках Челсі, відзначившись трьома забитими м'ячами.
  • Угода французького футболіста з клубом діє до літа 2029-го.