Мудрик не допоміг Челсі уникнути фіаско в Кубку ліги: у лондонців є шанс у другій грі з середняком Чемпіоншипа

Переглядів 7303
Михайло Мудрик.Фото: Google
У першому поєдинку 1/2 фіналу Кубка ліги Англії лондонський Челсі на виїзді поступився представнику Чемпіоншипу Мідлсбро (0:1). Український вінгер синіх Михайло Мудрик з'явився на полі на 63-й хвилині гри.

Перший тайм поєдинку на «Ріверсайд», який українець Михайло Мудрик спостерігав з лави для запасних, був відверто блідим.

Челсі майже півгодини повністю контролював перебіг гри, але Мідлсбро вже перший свій удар у площину воріт синіх перевтілив у гол. Стрімку контратаку господарів поля замкнув Хейден Хекні.

Ще в першому таймі підопічні Маурісіо Почеттіно мали кілька нагод рахунок зрівняти, але жодну в гол не трансформували.

Рятувати синіх від чергової ганьби на 63-й хвилині вийшли наш Михайло Мудрик та Армандо Броя. Однак, ні українець, ні албанець своїй команді не допомогли.

Англія. 1/2 фіналу Кубка Кубка ліги

Мідлсбро – Челсі 1:0 (1:0)

Гол: Хекні, 37.

• Ліверпуль та Фулхем свою першу гру в рамках 1/2 фіналу Кубка футбольної ліги Англії зіграють завтра, 10 січня, на «Енфілді».
  • Матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка Кубка ліги Челсі – Мідлсбро заплановано на 23 січня. Початок гри у Лондоні о 22:00 за київським часом.

Нагадаємо, що на внутрішній арені, після перемоги над Лутоном (3:2), Челсі має в активі 28 очок після 20-ти турів та посідає десяту сходинку в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.

• Відставання від зони єврокубків (п'яте місце) складає вже 11 пунктів.
  • У наступному турі Челсі вдома прийматиме Фулхем. Поєдинок заплановано на 13 січня. Початок гри на «Стемфорд Брідж» о 14:30 за київським часом.
  • Мідлсбро в Чемпіоншипі посідає 12-ту сходинку після 26-ти турів.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 20 матчів в усіх офіційних турнірах: чотири голи, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 40 мільйонів євро.