Мудрик не стримався і чотирма словами прокоментував довгоочікуване повернення капітана Челсі: показове відео

Переглядів 9534
8 голосів
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Челсі з Михайлом Мудриком у складі обіграв Ноттінгем Форест у матчі АПЛ. Українець відзначився не тільки забитим голом, а й емоційною реакцією на повернення капітана команди.

У суботу, 11 травня, Челсі на виїзді обіграв Ноттінгем Форест із рахунком 3:2 у матчі 37-го туру чемпіонату Англії.

Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі та відзначився забитим голом вже на восьмій хвилині.

Відео м'яча Мудрика дивіться в нашому телеграм-каналі

Однак також цей поєдинок запам'ятався поверненням на поле капітана синіх, правого захисника Ріса Джеймса, який зіграв уперше з 10 грудня 2023-го.

Англієць замінив Конора Галлахера на 79-й хвилині та майже одразу відзначився асистом, а після фінального свистка його емоційно привітав з цим Мудрик.

«Він повернувся! Він повернувся!», – приводить слова українця портал Chelsea News.

• Челсі наразі посідає сьоме місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 57 очок та матч в запасі.
  • Мудрик в нинішньому сезоні зіграв у 40 матчах в усіх турнірах, забив сім голів та віддав два асисти.
  • Контракт Михайла розрахований до 30 червня 2031 року.