Мудрик не вразив у грі з Ліверпулем: статистичні показники українця у матчі Кубку англійської ліги

Переглядів 760
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Вінгер лондонського Челсі Михайло Мудрик отримав свою оцінку за фінальний матч в рамках Кубку англійської Ліги проти Ліверпуля, який закінчився перемогою червоних (1:0).

Сьогодні, 25 лютого, відбувся фінальний поєдинок Кубка англійської ліги між командами Челсі та Ліверпуль. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь червоних після другого овертайму.

Український вінгер «пенсіонерів» Михайло Мудрик розпочав матч на лаві запасних та вийшов на поле на 90-й хвилині замість Ніколаса Джексона. За результатами зустрічі статистичний портал WhoScored оцінив українця на 6.1 балів. За час гри Мудрик:

• двічі успішно обіграв суперника.

Найкращим гравцем матчу визнано захисника Ліверпуля Вірджіл ван Дейк (9.0), який забив єдиний гол на 118-й хвилині.

• Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 26 матчів у всіх офіційних турнірах: чотири голи, три результативні передачі.
  • У наступному турі команда Маурісіо Почеттіно на виїзді зіграє проти Брентфорда. Поєдинок заплановано на 2 березня. Початок гри о 17:00 за київським часом.
  • Серед тижня Челсі також зіграє матч 1/8 фіналу Кубка Англії проти Лідса. Гра відбудеться 28 лютого і розпочнеться о 21:30.