Мудрик віддав асист на «Олд Траффорд»: відома оцінка українця за програний матч Челсі з МЮ

Переглядів 12842
11 голосів
Палмер забиває після асисту Мудрика. Фото: Google
22-річний український вінгер Челсі Михайло Мудрик зіграв за аристократів у центральному матчі 15 туру АПЛ проти МЮ на його полі. Українець записав до свого активу результативну передачу.

Шостого грудня в рамках 15 туру АПЛ Манчестер Юнайтед зустрічався з лондонським Челсі на «Олд Траффорд». Український вінгер «аристократів» Михайло Мудрик вийшов на цей матч у стартовому складі

Матч розпочався з того, що Бруну Фернандеш не реалізував пенальті, але через десять хвилин Скотт Мактоміней все одно вивів МЮ вперед. Але перед перервою Мудрик віддав результативний пас на Коула Палмера, який вирівняв становище ефектним голом. Перший тайм завершився внічию 1:1.

На 69 хвилині Мактоміней оформив дубль. А на 77 хвилині Почеттіно замінив Мудрика на албанця Армандо Броху.

Голів більше не було, а тому манкуніанці виграли матч із рахунком 2:1.

Від порталу статистики WhoScored Мудрик отримав оцінку 6,6. Це середній бал у матчі.

• Після цієї перемоги Манчестер Юнайтед із 27 очками в активі піднявся на шосте місце в АПЛ. Челсі з 19 балами залишився на десятій позиції.
  • Десятого грудня лондонська команда зустрінеться з Евертоном Віталія Миколенка.
  • На даний момент у активі Мудрика два голи, а також один асист та один зароблений пенальті у цьому сезоні АПЛ.