Мудрик відкрив рахунок у матчі Челсі в АПЛ: відео голу українського вінгера

Переглядів 1802
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Український футболіст англійського Челсі Михайло Мудрик відзначився забитим голом у 19-му турі місцевого чемпіонату. Вінгер забив у ворота Крістал Пелас.

Лівий вінгер футбольного клубу Челсі Михайло Мудрик забив гол у матчі 19-го туру Англійської Прем'єр-ліги проти Крістал Пелас. 22-річний українець відзначився результативним ударом на 13-й хвилині поєдинку.

Після 25-ти  хвилин гри лондонська команда перемагає саме завдяки гольовій дії українця.

▶️Переглянути гол Михайла Мудрика у матчі проти Крістал Пелас можна в телеграм-каналі FanDay

• 22-річний Мудрик провів у поточному сезоні 19 матчів у всіх турнірах, забив чотири голи і зробив дві результативні передачі.
  • Контракт українського хавбека з лондонським клубом дійсний до 2031 року. Transfermarkt оцінює гравця в 40 мільйонів євро.
  • Челсі має в доробку лише 22 очки після 18-ти турів та посідає десяту сходинку в турнірній АПЛ.
  • В наступному турі, що відбудеться 30-го грудня, команда Маурісіо Почеттіно зустрінеться у виїзному матчі із Лутоном. Початок поєдинку заплановано на 14:30 за київським часом.