Мудрик взяв участь у програшному матчі Челсі: відома оцінка українського легіонера

Переглядів 2961
Михайло Мудрик. Фото: Google
22-річний український вінгер Михайло Мудрик зіграв за лондонський Челсі у виїзному поєдинку чемпіонату Англії проти Вулвергемптона. Українець вийшов на поле на заміну в другому таймі.

Сьогодні, 24 грудні, в рамках 18 туру Прем’єр-ліги Англії Вулвергемптон на своєму полі приймав лондонський Челсі українця Михайла Мудрика. Аргентинський наставник «аристократів» Маурісіо Почеттіно залишив українського футболіста в запасі.

Перший тайм цієї зусітрчі завершився внічию 0:0. А на початку другої половини Маріо Леміна з асисту Пабло Сарабії вивів «вовків» вперед. На 59 хвилині на поле вийшов Мудрик, який замінив Армандо Броя.

На 90+2 хвилини Вулвергемптон збільшив перевагу – голом відзначився Метт Догерті. На 90+5 хвилині Крістофер Нкунку після асисту Рахіма Стерлінга відквитав один пропущений м'яч, але господарі все одно виграли зустріч із рахунком 2:1.

Від порталу статистики WhoScored Мудрик, який не відзначився ніякими результативними діями, отримав оцінку 6,2. Це один із найнижчих балів загалом у поєдинку.

• Челсі на даний момент із 22 очками в активі посідає десяте місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • У 2023 році лондонці ще зіграють проти Крістал Пеласа (27.12) та проти Лутона (30.12).