Мудрик зіграв проти найбагатшого клубу світу: як завершився матч Челсі в АПЛ і які оцінки отримав українець

Переглядів 1295
автор Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
У матчі дев'ятого туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі здобув перемогу над Ньюкаслом. Зустріч на домашньому полі «аристократів» завершилася з рахунком 2:1.

У дев'ятому турі англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі на своєму полі переміг Ньюкасл (2:1).

Рахунок на 18-й хвилині зустрічі відкрив гравець господарів Ніколас Джексон. Гості відігралися завдяки м'ячу Александера Ісака на 32-й хвилині. Відразу після перерви лідерство Челсі повернув Коул Палмер. Цей гол встановив остаточний підсумок матчу.

Які оцінки отримав Мудрик

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик почав матч на лаві запасних і на 67-й хвилині вийшов на поле замість Ноні Мадуеке, результативними діями не відзначився.

• Портал Sofascore оцінив його гру в 6,8.
  • WhoScored поставив йому оцінку 6,3.
  • Flashscore виставив українцю 6,8.

Англія. Прем'єр-ліга, дев'ятий тур

Челсі – Ньюкасл  2:1 (1:1)

Голи: Джексон, 18, Палмер, 47 – Ісак, 32.

• Лондонці набрали 17 очок в дев'яти матчах АПЛ і йдуть на четвертому місці в таблиці.
  • У наступному матчі чемпіонату «аристократи» на виїзді зіграють з Манчестер Юнайтед 3 листопада о 18:30 за київським часом.
  • 30 жовтня о 21:45 по Києву Челсі знову зустрінеться з Ньюкаслом на виїзді в 1/8 фіналу Кубка англійської ліги.
  • У поточному сезоні 23-річний Мудрик зіграв 10 матчів за клуб, забив один гол і віддав чотири результативні передачі.
  • З осені 2021 року Ньюкаслом володіє Суверенний інвестиційний фонд Саудівської Аравії, який вважають одним з найбагатших фондів світу з капіталом в близько 925 мільярдів доларів. Це робить клуб фактично найбагатшим на планеті.