Мудрик зіграв у Кубку Англії, але не допоміг Челсі: «аристократи» матимуть ще один шанс з Астон Віллою

Переглядів 11694
Михайло Мудрик. Фото: Google
У поєдинку 1/16 фіналу Кубка Англії лондонський Челсі та Астон Вілла розписали безгольову нічию (0:0). Михайло Мудрик провів на полі 16 хвилин ігрового часу.

Поєдинок проти гостей з Бірмінгема Челсі, на лаві для запасних якого сидів Михайло Мудрик, розпочав вкрай погано.

Спершу геть непотрібну жовту схопив захисник Тьягу Сілва, а на 12-й хвилині гри півзахисник Астон Вілли Дуглас Луїс пробив Джордже Петровича після «пожежі» у штрафній синіх. Бразилець навіть побіг святкувати гол до гостьової трибуни.

Але головний суддя переглянув відеоповтор та взяття воріт відмінив – Луїс підіграв собі рукою.

По перерві, розуміючи, що потрібно форсувати події, Маурісіо Почетіно кинув у бій своїх джокерів – нападника Армандо Брою та вінгера Михайла Мудрика. Обидва з'явилися на полі на 77-й хвилині.

Та ні албанець, ні українець подарувати вікторію Челсі не змогли. Тепер на команди чекає перегравання на «Вілла Парку».

1/16 фіналу Кубка Англії

Челсі – Астон Вілла 0:0 (0:0)

Нагадаємо, що на внутрішній арені Челсі має в активі 31 бал після 21-го туру та посідає дев'яту сходинку в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.

• У наступному турі Челсі на виїзді зіграє проти Ліверпуля. Поєдинок заплановано на 31 січня. Початок гри на «Енфілд Роуд» о 22:15 за київським часом.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 23 матчі в усіх офіційних турнірах: чотири голи, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 40 мільйонів євро.