Мудрик зробив шедевральний передасист: відома оцінка українця за переможний матч Челсі в Кубку Англії

Переглядів 4783
Михайло Мудрик. Фото: Google
Український вінгер зіграв за Челсі в чвертьфінальній зустрічі проти Лестера в рамках Кубку Англії. Українець вийшов у старті та зробив внесок у один із голів лондонців.

23-річний український легіонер лондонського Челсі Михайло Мудрик взяв участь у поєдинку Кубку Англії проти Лестера. «Аристократи» пробилися до півфіналу престижного турніру.

17 березня в рамках чвертьфіналу Кубку Англії лондонський Челсі на своєму полі зустрічався з Лестером.

Український вінгер лондонців Михайло Мудрик вийшов на поле в старті. «Аристократи» виграли першу половину зустрічі, завдяки голам Марка Кукурельї та Коула Палмера. У випадку з другим забитим м'ячем Мудрик відзначився передасистом, ефектно вигравши боротьбу на другому поверсі. На початку другого тайму «лиси» відіграли два пропущені м'ячі після досить курйозного автоголу Акселя Дісасі та точного удару від Стефі Мавідіді.

Відео передасисту Мудрика та автогол Дісасі дивіться в нашому телеграм-каналі.

На 78 хвилині Маурісіо Почеттіно замінив Мудрика на Карні Чуквуемеку, а перед цим Лестер залишився у меншості – червону картку отримав Каллум Дойл.

Маючи кількісну перевагу, Челсі двічі вразив ворота гостей – точно пробили Чуквуемека та Ноні Мадуеке. У підсумку лондонці виграли матч із рахунком 4:2 та вийшли до півфіналу Кубку Англії.

Від порталу статистики WhoScored Мудрик отримав оцінку 7,0. Це середній бал серед усіх футболістів цього поєдинку.

• Челсі наступний матч зіграє з Бернлі 30 березня в рамках АПЛ.
  • В чемпіонаті Англії команда Мудрика з 39 очками в активі посідає 11 місце.