Найгірший у складі Челсі? Відома оцінка Мудрика в провальному матчі команди Почеттіно проти Шеффілд Юнайтед

Переглядів 4501
6 голосів
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Сьогодні, 7 квітня, лондонський Челсі, в складі якого виступає український вінгер Михайло Мудрик, неочікувано втратив очки у матчі з Шеффілд Юнайтед (2:2).

В рамках 32-го туру Англійської Прем’єр-ліги лондонський Челсі приїхав у гості до Шеффілд Юнайтед, який займає 20-ту сходинку в турнірній таблиці.

Команда Маурісіо Почеттіно зіграла внічию 2:2, втративши перемогу в доданий до другого тайм час. Михайло Мудрик з’явився на полі лише на 82-й хвилині, замінивши Мадуеке. За цей час українець встиг:

• Зробити п’ять дотиків.
  • Виконати дві подачі.
  • Виграти одну із двох верхових дуелей.
  • Тричі втратив м’яч.

Аналітичне видання SofaScore проаналізувало виступ Мудрика та поставило йому 6.5 балів, що є однією із найгірших оцінок у складі Челсі.

• Мудрик провів 33 матчі за Челсі, у яких зумів відзначитися шістьма голами та двома асистами.
  • Transfermarkt оцінює українського футболіста в 35 мільйонів євро.
  • Челсі наразі посідає дев’яту сходинку в турнірній таблиці Англійської Прем’єр-ліги, маючи у своєму активі 44 бали.