Найкраща оцінка в складі Евертона: Миколенко забив за «ірисок», які перемогли в матчі АПЛ

Переглядів 54373
Миколенко радіє голу у ворота Крістал Пелеса. Фото: Google
24-річний український захисник Евертона Віталій Миколенко добре проявив себе у виїзному поєдинку Прем'єр-ліги Англії проти Бернлі. Українець забив у цьому матчі сві другий м'яч у сезоні.

11 листопада в рамках 12 туру Прем’єр-ліги Англії Евертон на виїзді зустрівся з Крістал Пелесом. У стартовому складі «ірисок» на цю зустріч вийшов український захисник Віталій Миколенко.

Уже на першій хвилині гри українець ударом головою вивів свою команду вперед. Але лондонці вже на п’ятій хвилині відігралися після того, як пенальті реалізував Еберечі Езе.

У другій половині зустрічі спочатку Абдулай Дукуре та Одсонн Едуар обмінялися голами, а потім на 86 хвилині Ідрісса Гейе своїм голом приніс перемогу Евертону з рахунком 3:2.

Від порталу статистики WhoSocred Миколенко, який міг в цьому поєдинку оформити дубль і якому арбітр показав жовту картку, отримав оцінку 7,8. Це найкращий бал у складі Евертона.

• Після цього поєдинку команда українця з 14 очками в активі піднялася на 14 місце в АПЛ.
  • Миколенко відзначився голом у другому матчі поспіль. У попередній зустрічі проти Брайтона (1:1) українець забив м’яч також на початку поєдинку – на сьомій хвилині.
  • Для Віталія матч проти Крістал Пелес вже 11-й у цьому сезоні. На даний момент він записав до свого активу два голи.
  • На Евертон у листопаді ще чекає зустріч з Манчестер Юнайтед (26.11).