«Налаштований скептично»: в Румунії не вірять, що Луческу повернеться в Динамо – хто може придбати клуб

Переглядів 263
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
«Налаштований скептично»: в Румунії не вірять, що Луческу повернеться в Динамо – хто може придбати клуб
Мірча Луческу. Фото: Google
Футбольний агент ФІФА Віктор Бекалі розповів, що румунський мільярдер Йон Ціріаку, скоріш за все, не стане власником бухарестського Динамо. Кандидатура Мірчі Луческу на тренерський пост у цьому клубі напряму залежить від позиції бізнесмена.

Віктор Бекалі повідомив, що намір придбати Динамо з Бухареста мають люди не зі світу футболу – брати Драгош і Адріан Павали, які є власниками мережі гіпермаркетів Dedeman.

Якщо це дійсно так, то мріям фанатів «червоних собак» побачити на тренерському містку їх улюбленої команди Мірчу Луческу, а в кріслі президента Йона Ціріаку, а це взаємопов'язані між собою процеси, бо бізнесмен відкрито заявляв про його повагу до тренера, збутися не судилося. 

«Я налаштований скептично. Луческу вже зробив собі тренерську кар’єру (видатну), він має вік (78 років), пан Тіріак теж поважного віку (84 роки). Відродження величі Динамо – це питання кількох років, щоб знову зробити цю команду конкурентоспроможною.

Є люди з великими грошима (брати Павали). Це люди з великим фінансовим потенціалом, вони не зацікавлені в публічності», – сказав Бекалі в інтерв’ю digisport.ro.

  • Останнім місцем роботи 78-річного Мірчі Луческу було київське Динамо, яке він самовільно залишив у листопаді минулого року.
  • У столиці України Луческу став чемпіоном УПЛ, завоював Суперкубок та національний Кубок.
  • Окрім київського Динамо, Луческу також тренував румунські Корвінул, Динамо з Бухаресту та Рапід, італійські Пізу, Брешіа, Реджану та Інтер, турецькі Галатасарай і Бешикташ, російський Зеніт та Шахтар з Донецька.