«Намагалися поставити Мудрика на кращу позицію»: Почеттіно відреагував на перемогу Челсі над аутсайдером АПЛ

Переглядів 2416
Маурісіо Почеттіно та Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Головний тренер лондонського Челсі Маурісіо Почеттіно прокоментував перемогу своєї команди над Шеффілд Юнайтед у домашньому матчі 17-го туру англійської Прем'єр-ліги (2:0).

Маурісіо Почеттіно після поєдинку з Шеффілд Юнайтд підбив його підсумки, згадавши українського вінгера Челсі Михайла Мудрика, який провів на полі 68 хвилин ігрового часу.

«Дуже задоволений. Гра була хорошою. Завжди добре грати проти команди, яка діє агресивно з низьким блоком. У другому таймі змінили позиції Палмера і Стерлінга, намагалися поставити Мудрика і Коула на кращу позицію перед воротами», – цитує Почеттіно видання ВВС.

Після 17-ти турів доробок Челсі складає 22 пункти, які дозволяють синім триматися десятими в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.

В наступному турі підопічні Почетіно на виїзді зіграють проти Вулверхемптона. Поєдинок відбудеться 24 грудня. Початок гри о 15:00 за Києвом.

• Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 15 матчів в усіх турнірах: два голи, одна результативна передача.
  • Transfermarkt оцінює українця в 45 мільйонів євро.