«Навіть не уявляю, якою вона буде в мене»: Гецко назвав двох особливих футболістів, що мають пенсії за заслуги

Переглядів 2347
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«Навіть не уявляю, якою вона буде в мене»: Гецко назвав двох особливих футболістів, що мають пенсії за заслуги
Іван Гецко. Фото: Google
Колишній нападник збірної України Іван Гецко висловився стосовно затребуваності у футболі людей його покоління та назвав гравців, які мають привілеї від держави.

Ексфорвард Чорноморця, Карпат та низки інших клубів Іван Гецко дав ексклюзивне інтерв'ю для сайту FanFay.net, в якому висловився щодо пенсій за заслуги у футболі.

Автор першого голу в історії збірної України назвав двох єдиних людей, які отримують привілеї від держави.

«Прикро, що люди мого покоління вже не затребувані в плані роботи. Про пенсію взагалі поки що не йдеться. Я якось заїкнувся, а мені одразу сказали: «Пенсію в нас за заслуги у футболі мають тільки Блохін і Бєланов».

Навіть не уявляю, якою вона буде в мене. У футболіста, який віддав найкращі роки свого життя цьому виду спорту. Іноді прокидаєшся вранці, встаєш, таке враження, що ноги не твої. Потім розходишся, ніби нормально», – сказав Гецко для FanFay.net.

  • Нагадаємо, що у 1992 році збірна України провела матч проти Угорщини, який програла із рахунком 1:3. Гецко тоді вийшов на 30 хвилин і забив єдиний гол команди Віктора Прокопенка в тій грі, який став першим в історії національної збірної.
  • Всього за головну команду країни Іван зіграв п'ять поєдинків з 1992-го по 1997 роки.
  • На клубному рівні Гецко був у Львові, Закарпатті, Чорноморці, Маккабі Хайфа, Локомотив НН і Спартак Вкз (обидва росія), Дніпрі, Карпатах, Кривбасі та Металісті.
X