Названо топ-10 найкращих голкіперів світу: Куртуа – другий, а чи є у списку Лунін та Трубін


Популярний англомовний портал GiveMeSport склав рейтинг з десяти найкращий воротарів світу на даний момент. Відомо, чи увійшли до списку українці.
Минулого сезону український воротар Андрій Лунін у складі мадридського Реалу виграв Лігу чемпіонів та Ла Лігу, граючи у стартовому складі в обох турнірах та потрапивши до номінації на звання найкращого голкіпера світу від FIFA та France Football.
Однак в цій кампанії жоден з вітчизняних воротарів не може похвалитися тим, що знаходиться серед світової еліти. Це підтверджує рейтинг, що склав відомий британський портал GiveMeSport.
Топ-10 найкращих голкіперів світу за версією GiveMeSport
- Аліссон Беккер (Ліверпуль, Бразилія);
- Тібо Куртуа (Реал Мадрид, Бельгія);
- Еміліано Мартінес (Астон Вілла, Аргентина);
- Давід Райя (Арсенал, Іспанія);
- Ян Облак (Атлетіко, Словенія);
- Діогу Кошта (Порту, Португалія);
- Ян Соммер (Інтер Мілан, Швейцарія);
- Едерсон Мораєс (Манчестер Сіті, Бразилія);
- Мануель Ноєр (Баварія, Німеччина);
- Грегор Кобель (Боруссія Дортмунд, Швейцарія).
Відзначимо, що в цьому списку знайшлося місце партнерам двох українців: Андрія Луніна (Куртуа, Реал Мадрид) і Олександра Зінченка (Райя, Арсенал).
- Наразі в топ-5 лігах Європи виступають три українські воротарі. Мова йде про голкіпера Реалу Луніна, а також Владислава Крапивцова (Жирона) і Анатолія Трубіна (Бенфіка).
- Щоправда, серед них лише Крапивцов усе ще не дебютував у рамках національного чемпіонату.