Не грає та не тренує: українець потрапив до британського клубу – чим він буде займатися

Переглядів 1342
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
Не грає та не тренує: українець потрапив до британського клубу – чим він буде займатися
Андрій Федченков. Фото: Google
Українець Андрій Федченков офіційно призначений на посаду шеф-скаута у валійському Кардіфф Сіті. Головна команда цього клубу виступає в англійському Чемпіоншипі.

Андрій Федченков, який відомий у вузьких футбольних колах України по роботі в структурі львівських Карпат та донецького Шахтаря, офіційно призначений на посаду шеф-скаута у валійському Кардіфф Сіті.

Про це 27-річний фахівець повідомив власноруч, розмістивши відповідний інформаційний допис на своїй сторінці в Instagram.

Нагадаємо, що в Чемпіоншипі за Сандерленд та Суонсі виступають українські легіонери Назарій Русин та Микола Кухаревич відповідно.

  • Андрій Федченков розпочав кар'єру ще в 2015 році, працюючи у львівських Карпатах, але вже за три роки його переманив до себе Шахтар з Донецька.
  • В грудні 2021 року Федченков залишив посаду скаута в донецькому клубі заради крісла директора скаутського відділу в грецькому ПАОК, яку обіймав до листопада 2023 року.
  • Кардіфф після 27-ми турів посідає 13-те місце в турнірній таблиці англійського Чемпіоншипа. В активі команди з Уельса 37 очок.