Не Мудрик, не Циганков і навіть не Довбик: українець забив гол сезону у клубі з топліги – відео шаленого удару

Переглядів 639
Віктор Коваленко. Фото: Getty Images
Віктор Коваленко залишився в історії Емполі завдяки всього одній дії. Гол українського півзахисника у ворота Наполі визнаний найкращим у сезоні для тосканців.

12 листопада 2023 року Емполі зіграв матч 12-го туру чемпіонату Італії проти Наполі, в якому здобув перемогу з рахунком 1:0. Єдиний гол на 91-й хвилині тієї зустрічі неймовірним ударом з кута штрафного майданчика у дальню дев'ятку забив Віктор Коваленко, який вийшов на заміну на 71-й хвилині.

Цей м'яч настільки сподобався вболівальникам тосканського клубу, що вони визнали його найкращим у сезоні.

Відео голу Коваленка:

• Відзначимо, що у підсумку Емполі фінішував 17-м у Серії А, набравши 36 залікових пунктів і всього на один бал випередивши Фрозіноне, що вилетів.
  • Коваленко провів 17 матчів за цю команду на правах оренди, відзначившись голом та результативною передачею.
  • Права на українського півзахисника належать Аталанті, з якою він має контракт строком до 30 червня 2025 року.
  • Портал Transfermarkt оцінює його вартість у півтора мільйони євро.