«Не сумніваюсь у якостях Судакова»: Фонсека пояснив, чому українець не запалює у Бенфіці
Наставник французького Ліона Паулу Фонсека назвав причини проблем Георгія Судакова в Бенфіці, згадавши про Романа Яремчука.
За словами фахівця, він не сумнівається в ігрових якостях півзахисника збірної України, який втратив місце у стартовому складі лісабонців.
«Гравцям потрібні сприятливі умови, і я не сумніваюся у якостях Судакова. Можливо, він зараз перебуває не в тій обстановці. Коли я це говорю, мабуть, це пов'язано з тим, що спочатку він грав на позиціях, які йому не підходили, що, можливо, підірвало його впевненість».
Також спеціаліст навів приклад із Яремчуком, який теж мав проблеми через ситуацію в Україні.
«Можу навести приклад Романа Яремчука, який теж був там і відчував труднощі – це було під час початку війни. І він дуже стурбований ситуацією в Україні, як і його дружина. Він приїхав до Ліона і добре себе проявив. Це пов'язане з контекстом, з моментами. Я анітрохи не сумніваюся в якостях українських гравців Бенфіки», – цитує Фонсеку сайт A Bola.
- Судаков в нинішньому сезоні забив чотири голи і зробив п'ять результативних передач в 36 матчах.
- Transfermarkt оцінює ринкову вартість гравця в 28 мільйонів євро.
- Наразі футболіст виступає за Бенфіку на правах оренди, однак після завершення сезону «орли» мають обов’язково викупити контракт гравця у донецького Шахтаря.