«Не зробив жодних додаткових дій»: іспанський журналіст звинуватив Ваната у симуляції в матчі з Реалом – заява

Переглядів 144
Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Не зробив жодних додаткових дій»: іспанський журналіст звинуватив Ваната у симуляції в матчі з Реалом – заява
Антоніо Рюдігер та Владислав Ванат. Фото: x.com/GironaFC
Іспанський журналіст Павел Фернандес оцінив епізод за участі українського нападника Жирони Владислава Ваната та захисника Реала Антоніо Рюдігера у матчі 14-го туру Ла Ліги (1:1).

Павел Фернандес вважає, що український нападник Жирони Владислава Ваната у поєдинку 14-го туру Ла Ліги проти мадридського Реалу (1:1) у моменті боротьби із захисником Антоніо Рюдігером симулював.

«Ванат стверджує, що Рюдігер порушив правила. Нападник зіткнувся із захисником, намагаючись обійти його. Німець не зробив жодних додаткових дій, які б мали каратися. Це не пенальті», – написав Фернандес у своєму Х-акаунті.

  • Після 14 турів Жирона має у доробку 12 залікових пунктів та посідає 18 сходинку в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги.
  • У наступному турі команда Мічела Санчеса на виїзді зіграє проти Ельче. Поєдинок заплановано на 7 грудня, початок гри о 15:00 за київським часом.
  • Ванат у сезоні 2025/25 років відіграв у червоно-білій футболці 12 поєдинків у всіх офіційних поєдинках: чотири голи, одна результативна передача.
Реклама
1000000 грн
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри