Неймовірний дебютний гол Малиновського не врятував Дженоа від поразки: українцю не дали дограти до кінця

Переглядів 1538
Руслан Малиновський святкує гол. Фото: Getty Images
Дженоа на виїзді зустрілася з Фрозіноне в черговому матчі чемпіонату Італії. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 2:1, а Руслан Малиновський забив неймовірний гол.

У неділю, 26 листопада, Дженоа та Фрозіноне зіграли поєдинок 13-го туру італійської Серії А. Матч закінчився перемогою команди Еусебіо Ді Франческо із рахунком 2:1.

Український півзахисник генуезців Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі та провів на полі 80 хвилин.

Команди обмінялися красивими голами під кінець першого тайму. Спочатку вінгер Фрозіноне Матіас Суле відкрив рахунок дальнім ударом у ближній кут воріт Хосепа Мартінеса.

Але через кілька хвилин Малиновський відповів аргентинцю ще більш точним і потужним пострілом в дев’ятку воріт Стефано Тураті.

▶️Відео голу українця дивіться в нашому телеграм-каналі

В кінці матчу перемогу Фрозіноне приніс Іларіо Монтерісі, якому асистував Марко Брешианіні.

Серія А. 13-й тур.

Фрозіноне – Дженоа – 2:1

Голи: Суле (34’), Монтерісі (90+4') – Малиновський (38’)

• Цей гол став для Руслана першим після переходу у Дженоа влітку цього року на правах оренди з Марселя.
  • В нинішньому сезоні на його рахунку 12 матчів у всіх турнірах (гол і два асиста).
  • Тепер Фрозіноне посідає 10 сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Італії, маючи 18 очок за 13 турів.
  • Дженоа йде на 15 місці, набравши 14 балів.
  • В наступному матчі другого грудня команда Ді Франческо зіграє на виїзді з Міланом.
  • Підопічні Альберто Джилардіно в той же день приймуть на своєму полі Емполі Віктора Коваленка.