«Невже Йо-Йо прозрів у 85 років?»: Леоненко відреагував на слова Сабо про нього


Ексфорвард Динамо Віктор Леоненко в ексклюзивному інтерв'ю сайту Sport-express.ua прокоментував висловлювання про себе колишнього головного тренера киян Йожефа Сабо.
Сабо, який раніше критикував Леоненка за порушення спортивного режиму, нещодавно назвав екснападника талановитим і сильним форвардом, навіть порівнявши того з легендарним німецьким бомбардиром Гердом Мюллером.
Леоненко подякував Сабо за такі висловлювання і зробив тому кілька компліментів.
«Невже Йо-Йо, як я його по-доброму називаю, прозрів у 85 років?! Дякую, Йожефу Йожефовичу за добрі слова, що хоча б через 30 років сказав правду. Раніше він говорив, що у мене зайва вага і я вічно п'ю, але виправдовуватися я не буду.
Якщо я п'яниця, то як я тоді ганяв три роки поспіль? Міг би і більше, якби не травма. Також із зайвою вагою неможливо пробігти 30 метрів три і шість. Йожефу Йожефовичу я побажаю здоров'я. Нехай і далі розбирає матчі, думаю, його читають».
- У 73 офіційних матчах під керівництвом Сабо Леоненко забив 36 голів і зробив 14 результативних передач.
- За той період ексфорвард двічі став чемпіоном і один раз завоював Кубок України.