«Нічого не міг вдіяти»: іспанська преса оцінила гру Луніна у матчі Ла Ліги, згадавши про Кепу

Переглядів 20033
4 голоси
Андрій Лунін. Фото: Google
Журналісти провідних іспанських спортивних ЗМІ оцінили гру українського голкіпера Реалу Андрія Луніна у матчі 22-го туру проти Лас-Пальмаса (2:1).

У поєдинку 22-го туру іспанської Ла Ліги мадридський Реал на виїзді не без проблем, але здолав супротив Лас-Пальмасу (2:1).

На останньому рубежі вершкових увесь матч відіграв українець Андрій Лунін, який одного разу не зумів виручити своїх партнерів по команді від пропущеного голу.

«Український футбол» провів оперативний моніторинг провідних спортивних ЗМІ з Іспанії, виокремивши написане про Андрія Луніна.

Defensa Central – 6

«Він майже не працював у першому таймі, коли мадридці домінували із м'ячем. Не дозволив забити Муніру Ель-Хаддаді через хвилину після початку другого тайму. Нічого не міг зробити з голом господарів».

Marca – 5

«Український воротар матиме ще одну можливість спробувати покласти край суперечці із Кепою Аррісабалагою, якій, здається, немає кінця. У Луніна було дуже мало роботи в перші 30 хвилин.

Зробив приголомшливий сейв на першій хвилині другого тайму. Врятував, грубо відбивши м'яч після удару Муніра. Блискуче. Він нічого не міг вдіяти з голом, бо це був удар з близької відстані».

Mundo Deportivo

«Українець знову вийшов у стартовому складі й, попри пропущений гол, провів хорошу гру».

Sport – 7

«Він нічого не міг вдіяти в моменті із пропущеним голом, оскільки удар від Хаві Муньоса упіймав його на опорній нозі. До цього він виконав майстерний сейв після удару Муніра в епізоді, схожому на гольовий».

На внутрішній арені Реал перебуває на першому щаблі у турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. В активі «бланкос» 54 бали. Відрив від Жирони складає два пункти.

• У наступному турі Реал на виїзді зіграє проти Хетафе. Поєдинок заплановано на 1 лютого. Початок мадридського дербі о 22:00.
  • Андрій Лунін в поточному сезоні зіграв за мадридців в 13 поєдинків в усіх офіційних турнірах: 12 пропущених голів, п'ять матчів «на нуль».
  • Transfermarkt оцінює 24-річного українця в вісім мільйонів євро.
  • Кепа Аррісабалага у сезоні 2023/2024 провів 18 матчів: 18 пропущених голів, сім кліншитів.
  • Transfermarkt оцінює 29-річного іспанця в 20 мільйонів євро.