«Ніколи не був у такій ситуації»: легенда і екстренер Динамо остаточно розставив всі крапки у свіжому скандалі

Переглядів 151
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«Ніколи не був у такій ситуації»: легенда і екстренер Динамо остаточно розставив всі крапки у свіжому скандалі
Олександр Хацкевич, фото: ФК Заглембє Сосновець
Олександр Хацкевич, який після нещодавнього скандалу залишив посаду головного тренера сосновецького Заглембє, висловився стосовно вторгнення фанатів на тренування команди.

Нещодавно Олександр Хацкевич пішов у відставку з посади головного тренера Заглембє Сосновець, що виступає у другому за силою дивізіоні Польщі.

Це сталося після того, як на тренування команди увірвалася група агресивних фанатів.

Білоруський спеціаліст, який раніше працював у Динамо, прокоменував даний інцидент.

«Те, що сталося, змусило мене вирішити, що я більше не працюю в клубі. На тренування прийшла агресивно налаштована група людей в масках і почала ображати команду. Повернувшись до них, я сказав англійською: «Зніміть маски».

Тоді один з них підняв кулак. Я заблокував його. Закон вулиці такий, що якщо тебе вдарили першим, ти можеш відповісти. Але я розумів, що якщо відповім, то буде великий конфлікт з непередбачуваними наслідками».

Хацкевич розповів, чи побили його у підсумку ці вболівальники.

«Чи мене побили? Ви бачите у мене є якісь тілесні ушкодження? Чи били мене ногами? Ні, після цього я проводив тренування, мені не завдавали шкоди. Потім в інтернеті написали, що побили тренера.

Можу підтвердити, що на тренування прийшло близько 25 осіб і напали на нас. Дійсно, цей удар був досить серйозним, він міг мати наслідки для інших. Все, що відбувалося на полі після цього, я знаю від спортивного директора та гравців. Для мене це було шоком».

Тренер зазначив, що подібна ситуація сталася з ним у перше за всю кар'єру.

«Я працював зі збірною Білорусі, у такому великому клубі, як київське Динамо, у менших клубах, і я ніколи не був у такій ситуації. Їх не повинно бути в цивілізованому світі футболу», – сказав білорус для видання Przegląd Sportowy Onet.

  • Хацкевич на чолі Заглембє провів всього шість матчів, в яких не здобув жодної перемоги: чотири поразки та дві нічиї.
  • Раніше він грав у Динамо і та очолював його. У якості футболіста був в команді з 1996-го по 2004 рр., а як головний тренер з 2017-го по 2019-й.
  • Сосновецька команда наразі посідає останнє, 18-те в своєму дивізіоні, маючи 14 очок. На заміну Хацкевичу прийшов Марек Сагановскі.