Німеччина з Кроосом обіграла Францію: одноклубники Луніна та Зінченка здолали віце-чемпіонів світу

Переглядів 2514
Німці радіють голу. Фото: Sportstar - The Hindu
Бундестім виявилася сильнішою за команду Дідьє Дешама на її полі. За німецьку збірну голами відзначилися Флоріан Вірц та Кай Гаверц на початку першого та другого таймів.

23 березня в Ліоні відбувся контрольний поєдинок між збірними Франції та Німеччини. Бундестім виграла цей поєдинок із рахунком 2:0.

Спочатку на першій хвилині забив представник Баєра Флоріан Вірц, якому асистував півзахисник Реала Тоні Кроос, який успішно повернувся до збірної Німеччини. На початку другої половини форвард Арсенала Кай Гавертц з паса футболіста Баварії Джамала Мусіали подвоїв перевагу німців.

У підсумку команда Юліана Наггельсмана здобула перемогу з рахунком 2:0. Одними з героїв зустрічі стали одноклубник Андрія Луніна по Реалу Кроос та партнер Олександра Зінченка по Арсеналу Гаверц.

Товариський матч

Франція – Німеччина – 0:2 (0:1)

Голи: Вірц, 1, Гаверц, 49.

• Лунін і Зінченко 21 березня зіграли за збірну України в переможному матчі проти боснійців (2:1).
  • Тепер жовто-сині 26 березня зіграють вирішальний матч за вихід на Євро-2024 проти національної команди Ісландії.