Нові історичні рекорди: збірна Франції з одноклубником Зінченка розгромила Гібралтар з рахунком 14:0

Переглядів 5437
4 голоси
Французи радіють голу. Фото: Google
Національна команда Франції влаштувала гольову феєрію в поєдинку проти збірної Гібралтару та цим самим переписала історію, встановивши нові рекорди.

18 листопада в рамках відбору до Євро-2024 збірна Франції на своєму полі зустрічалася з Гібралтаром.

Французи у кожному з таймів забили по сім м'ячів, чим встановили одразу кілька історичних рекордів національної команди.

Франція виграла матч із рахунком 14:0! Забивали у складі господарів Маркус Тюрам, Варрен Заїр-Емрі, Жонатан Клосс, Юссум Фофана, Адріан Рабйо, Усман Дембеле, а також Кінгслі Коман та Олів'є Жиру, які оформили по дублю, та Кіліан Мбаппе, який записав до свого активу хет-трик. Ще один м'яч влетів після автоголу Ітана Сантоса.

Збірна Франції з футболу встановила одразу кілька історичних рекордів розгромною перемогою над Гібралтаром (14:0).

В історичній перемозі французів взяв участь одноклубник Олександра Зінченка по Арсеналу Вільям Саліба, який вийшов на поле на заміну на 81 хвилині.

• Найбільша перемога в історії Франції – збірна уперше забила більше 10 голів в одному матчі. Попередній рекорд – 10:0 проти Азербайджану у 1995 році.
  • Найбільша перемога в історії відбіркових матчів на чемпіонат Європи – попередній рекорд належав Німеччині (перемога 13:0 над Сан-Марино у 2006 році).
  • Найбільша поразка в історії Гібралтару – попередній антирекорд, 0:9 проти Бельгії у 2019.

Чемпіонат Європи 2024 року, куди Франція вже успішно кваліфікувалася, відбудеться в Німеччини 14 червня - 14 липня.

20 листопада в рамках вирішального поєдинку у цьому відборі збірна України зустрінеться з Італією в Леверкузені.