Новий асистент Гури в Шерифі: український спеціаліст приєднався до тренерського штабу тираспольців

Переглядів 175
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Новий асистент Гури в Шерифі: український спеціаліст приєднався до тренерського штабу тираспольців
Дмитро Пархоменко. Фото: Шериф
45-річний український коуч Дмитро Пархоменко працевлаштувався в тираспольському Шерифі, який бере участь у кваліфікації Ліги Європи.

Український тренер тираспольського Шерифа Юрій Гура у сезоні 2024/2025 працюватиме із співвітчизником у тренерському штабі. 

Ним став Дмитро Пархоменко, попереднім клубом якого був угорський Діошдьєр. До найтитулованішого клубу з Молдови цей 45-річний фахівець потрапив не випадково. Справа в тому, що на початку нинішнього тисячоліття він більше двох років був гравцем Шерифа, двічі вигравши з ним золоті нагороди чемпіонату та Кубок Молдови.

Крім виступів в Україні та у молдовському футболі Дмитро Пархоменко пограв ще у трьох країнах – Болгарії, Азербайджані та Вірменії.

«Я повернувся до клубу, в якому грав багато років тому. Всі, хто працює в керівництві клубу, мені добре знайомі, тому проблем з адаптацією не було. З першого дня включився в роботу, працюю одним із помічників Гури, відповідаючи за оборонну лінію. Так само, як і відповідав у Андрія Пархоменка у Балканах та у Сергія Кузнєцова у Діошдьєрі», – цитує Пархоменка Sport.ua.

Сьогодні Юрій Гура у співпраці із своїм новоспеченим асистентом дебютують у Лізі Європи у домашньому матчі із азербайджанським клубом Зіря.