Мудрик допоміг Челсі здобути неймовірну перемогу над Ман Юнайтед: сім м'ячів, хет-трик Палмера і дубль Гарначо

Переглядів 5274
8 голосів
Українець Михайло Мудрик взяв участь у матчі між Челсі та Манчестер Юнайтед. Головним героєм цієї зустрічі став Коул Палмер, який оформив хет-трик.

Четвертого квітня в рамках 31 туру АПЛ Челсі на «Стемфорд Брідж» зустрічався з Манчестер Юнайтед. Українського легіонера «синіх» Михайла Мудрика Маурісіо Почеттіно випустив на поле в старті.

Початок першого тайму виграли лондонці, завдяки голам Конора Галлагера та Коула Палмера з пенальті. У ситуації з одинадцятиметровим взяв участь Мудрик, який віддав пас на Марка Кукурелью, на якому сфолили в штрафному майданчику. МЮ на це відповів голами від Алехандро Гарначо та Бруну Фернандеша

У середині другої половини зустрічі МЮ взагалі вийшов вперед після того, як Гарначо оформив дубль. На 71 хвилині за рахунку 2:3 Мудрика було замінено на Рахіма Стерлінга.

Коли здавалося, що манкуніанці здобуть три очки, в додатковий час Челсі заробив ще один пенальті. І вже на 90+10 хвилині Палмер реалізував ще один пенальті. Та «аристократи» на цьому не зупинилися. Вже на 90+11 хвилині Палмер забив з гри та оформив хет-трик!

У підсумку лондонці виграли матч з рахунком 4:3!

АПЛ. 31 тур

Челсі – Манчестер Юнайтед – 4:3

Голи: Галлагер, 4, Палмер, 19, 90+10 (обидва – з пенальті), 90+11 – Гарначо, 34, 67, Фернандеш, 39.

• Для Мудрика це був 32-й матч за Челсі в цьому сезоні. Наразі він записав до свого активу шість голів та чотири результативні передачі.
  • У квітні на Челсі також очікують матчі АПЛ із Шеффілд Юнайтед (07.04), Евертоном Віталія Миколенка (15.04), Арсеналом Олександра Зінченка (23.04) та Астон Віллою (27.04).
  • У рамках півфіналу Кубка Англії команда Мудрика зустрінеться з Ман Сіті (20.04).