«Перемогу неможливо зрозуміти без фігури українця»: реакція іспанської преси на феєрію Довбика у матчі Жирони

Переглядів 5820
Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Жирона розгромно перемога Альмерію із рахунком 5:2 у матчі Ла Ліги. Артем Довбик вийшов в старті, оформив дубль та отримав компліменти від іспанської преси.

У неділю, 22 жовтня, Жирона на своєму полі зіграла матч 10-го туру Ла Ліги проти Альмерії. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 5:2 незважаючи на те, що перші два голи забили гості.

Український нападник Артем Довбик вийшов в стартовому складі і відіграв 67 хвилин, протягом яких встиг зробити:

• 2 забиті голи;
  • 2 удари в площину;
  • 11 дотиків;
  • 5/5 (100%) точних передач;
  • 1/3 виграних дуелей.

Іспанська преса не пройшла повз такий виступ українця, який вже встиг оформити 5+2 за системою гол+пас в своєму дебютному сезоні Ла Ліги.

L'esportiu de Catalunya

«Завдяки двом голам, які він забив за чотири хвилини, Довбик став найкращим бомбардиром команди. З кожним днем він стає «Голандом» все більше, і не видно його стелі в системі Мічела».

Mundo Deportivo

«Він оформив дубль після двох хороших комбінацій. Українець відзначився чудовою роботою між центральними захисниками».

Sport

«Перемогу неможливо зрозуміти без фігури українця. Він за чотири хвилини зробив рахунок 2:2 і 3:2».

• Нагадаємо, що Довбик перейшов до Жирони влітку цього року із Дніпра-1, підписавши контракт до 2028-го.
  • Жирона наразі ділить лідерство у чемпіонаті Іспанії з мадридським Реалом, маючи 25 очок.
  • В наступному турі 27 жовтня каталонці зіграють проти Сельти на своєму полі.