Півзахисник Динамо забив перший гол за іноземний клуб: відео взяття воріт від легіонера киян

Переглядів 285
Самба Діалло. Фото: Хапоель (Єрусалим)
Сенегальський вінгер Самба Діалло, контракт якого належить київському Динамо, відзначився дебютним м'ячем за Хапоель (Єрусалим) та допоміг команді здобути першу перемогу в чемпіонаті.

28 вересня Хапоель (Єрусалим) переміг Маккабі (Петах-Тіква) у матчі п'ятого туру чемпіонату Ізраїлю з рахунком 4:1.

На 46-й хвилині вінгер Самба Діалло, який виступає за єрусалимський клуб на правах оренди з київського Динамо, відзначився дебютним голом за ізраїльський колектив.

Сенегалець своїм голом подвоїв перевагу Хапоеля, а вже на 67-й хвилині був замінений на Шахара Півена.

Відео дебютного голу Самби Діалло за Хапоель (Єрусалим):

Після цієї перемоги команда Самби посідає дев'яте місце турнірної таблиці чемпіонату Ізраїлю, набравши чотири залікові бали.

• Для першої результативної дії за єрусалимський Хапоель Діалло знадобилося три матчі.
  • Контракт 21-річного сенегальця з київським Динамо чинний до 31 грудня 2026 року.
  • Орендна угода Самби з Хапоелем розрахована терміном до завершення сезону 2024/25.