Пластун виграв другий Суперкубок Болгарії після повернення до Лудогорця: відео драматичної перемоги над Левські

Переглядів 463
Ігор Пластун. Фото: Google
Український центрбек Ігор Пластун вдруге поспіль став володарем Суперкубка Болгарії. Команда з Разграда подужала Левські в серії післяматчевих пенальті.

32-річний українець відіграв повний матч, а Лудогорець здійснив камбек по ходу зустрічі.

Під завісу першого тайму Георгій Міланов вивів команду із Софії вперед, на що суперник відповів дублем у виконанні Кіріла Деспотова по перерві. В компенсований час до другого тайму Келліан ван де Кап допоміг Левські уникнути поразки в основний час. Команди підійшли до післяматчевої лотереї за рахунку 2:2 після 90 хвилин.

У післяматчевій серії фортуна була на боці Лудогорця, який припустився одного промаху, проте дві хиби суперника позбавили Левські шансів на трофей.

Відзначимо, що минулого літа Ігор повернувся до Болгарії після трьох сезонів у бельгійському Генті (87 матчів, чотири голи), підписавши трирічний контракт з Лудогорцем та допоміг команді стати чемпіоном та володарем Суперкубка 2021/22. В поточному сезоні 32-річний Пластун відіграв за Лудогорець 12 матчів у всіх турнірах.