«Показав свою цінність для Арсеналу»: англійський ЗМІ оцінив гру Зінченка у матчі ЛЧ проти Баварії

Переглядів 6634
5 голосів
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
Захисник лондонського Арсеналу Олександр Зінченко відіграв увесь другий тайм в першому матчі чвертьфіналу проти Баварії (1:1). Англійська преса проаналізувала гру українця.

Вчора, 9 квітня, на стадіоні «Емірейтс» у Лондоні відбувся перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між Арсеналом та Баварією Мюнхен. Глядачі побачили захоплюючий поєдинок, який завершився внічию з рахунком 2:2.

Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко розпочав матч на лаві запасних, проте після першого тайму він вийшов на поле, аби допомогти своїй команді.

Англійське видання Football London провело аналіз гри українця, зауваживши, що захисник додав холоднокровності команді Артети, а також надійно виконував оборонні функції.

«Багато хто хотів би, щоб Такехіро Томьясу вийшов після перерви, але Зінченко показав свою цінність для команди. Українець приніс Арсеналу необхідну холоднокровність під час атакуючих дій і насправді був досить непоганим у захисті», – повідомив англійський ЗМІ.

• Матч-відповідь у Мюнхені відбудеться 17 квітня.
  • Олександр Зінченко в поточному сезоні зіграв за Арсенал 32 матчі в усіх офіційних турнірах: один гол, дві результативні передачі.