«­Поширення такої новини –­ погано»: наставник Сумгаїта відреагував на чутки про свою бійку з Бескоровайним

Переглядів 324
Аватар Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
1 голос
«­Поширення такої новини –­ погано»: наставник Сумгаїта відреагував на чутки про свою бійку з Бескоровайним
Данило Бескоровайний. Фото: ФК Сумгаїт
Головний тренер Сумгаїта Саша Іліч відреагував на чутки про бійку з Данилом Бескоровайним. Фахівець назвав справжню причину відсутності гравця.

Головний тренер Сумгаїта Саша Іліч після поразки від Туран-Товуза (1:2) у 27-му турі чемпіонату прокоментував скандальні чутки.

Нещодавно азербайджанські ЗМІ повідомили про серйозний конфлікт між наставником та українським захисником Данилом Бескоровайним. Сербський фахівець категорично спростував інформацію про бійку на тренуванні, назвавши подібні публікації в пресі фейками, повідомляє azerisport.com.

«Це фейк. Але поширення такої новини – це погано і для мене, і для гравця, і для нашого клубу. Те, що Данило зараз не грає, абсолютно не пов'язано з цим. Під час свят у нього були деякі проблеми з документами в Україні, і тому він на три дні пізніше приєднався до наших тренувань», – заявив Іліч.

Варто зазначити, що Данило пропустив передостанній поєдинок чемпіонату проти Нефтчі (1:3), проте відіграв весь матч з Туран-Товузом.

  • Бескоровайний перебрався до Сумгаїта взимку з Полісся на правах піврічної оренди. За азербайджанський клуб Данило встиг зіграти у 11 матчах (990 хвилин).
  • Контракт центрбека з житомирянами чинний до 30 червня 2027 року. Transfermarkt оцінює вартість 27-річного захисника у 600 тисяч євро.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри